Ubytování Praha Vinohrady : Residence 45 Residence 45
***
Residence 45 nabízí ubytování ve dvou a vícelůžkových pokojích 550 metrů do Václavského náměstí, 100 metrů od metra Náměstí Míru. Hostům je k dispozici nonstop recepce, TV+SAT, internet a parkování. Děti ZDARMA!
Ubytování Praha Vinohrady : HOTEL SIBELIUS HOTEL SIBELIUS
***
Ideálně umístěný Hotel Sibelius ve velmi klidné, krásné a prestižní části Královských Vinohrad s výbornou dosažitelností všech částí Prahy.
Ubytování Praha Vinohrady : Hotel Trevi Hotel Trevi
****
Hotel Trevi je situován v nově zrekonstruované budouvě v rezidenční čtvrti Vinohrady na Praze 2. Hotel je ideální volbou pro ty, kteří hledají ubytování za přijatelnou cenu nedaleko avšak ne v bezprostředním centru metropole.
Ubytování Praha Vinohrady : La Fenice Residence La Fenice Residence
***
Residence La Fenice se nachází v rezidenční čtvrti Vinohrady na Praze 2 blízko stanice metra Jiřího z Poděbrad a tramvajové zastávky. Residence La Fenice nabízí 37 prostorných, moderních a dobře vybavených apartmánů. K vybavení patří restaurace, která nabízí tradiční italskou kuchyni.
Ubytování Praha Vinohrady : HOTEL ORION HOTEL ORION
***
Hotel Orion je ideálně umístěný ve velmi krásné a prestižní čtvrti Prahy, známé jako Královské Vinohrady, blízko stanice metra „Náměstí Míru“, v docházkové vzdálenosti centra Prahy.
Ubytování Praha Vinohrady : Aparthotel Susa Aparthotel Susa
***
APARTHOTEL SUSA je velice příjemný a pohodlný apart hotel s přátelskou atmosférou a kvalitními službami.
Ubytování Praha Vinohrady : APARTHOTEL LUBLAŇKA APARTHOTEL LUBLAŇKA
***
Aparthotel Lublaňka v Praze nabízí a poskytuje pohodlí, klid, přátelskou atmosféru rodinného hotelu.