APARTHOTEL LUBLAŇKA


*** Hotel
Ubytování Praha : APARTHOTEL LUBLAŇKA

Aparthotel Lublaňka v Praze nabízí a poskytuje pohodlí, klid, přátelskou atmosféru rodinného hotelu.

Aparthotel Lublaňka se nachází v samém centru Prahy, pouze 10 minut chůze od Václavského náměstí a jen několik málo kroků od stanice metra I. P. Pavlova - trasa C. Hotel nabízí dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové apartmány a jeden šestilůžkový s příslušenstvím (WC, koupelna). K dispozici je také trezor na recepci. Celková ubytovací kapacita je 42 lůžek. Hlídané parkoviště je zajištěno v blízkosti hotelu, poplatek 300-500 Kč/noc.

Lublaňská 59
Praha
12000
Praha, Hl.m.Praha
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby
, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 150 metrů)
TV místnostInformační službaVýtahBezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANOObchodní centrum, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Pokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 10,00)Půjčovna DVD, nachází se přímo v hotelu: ANOParkoviště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů), je poskytováno zdarma: NE (cena 20,00),hlídanéZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiRecepce 24 hodinRezervace letenekPrůvodce, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Zajištění kulturních a sportovních akcíHotelový transport, je poskytováno zdarma: NE (cena 700,00)TaxiÚschovna jízdních kolSekretářské služby, je poskytováno zdarma: ANOSměnárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Kadeřnictví, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Sauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Noční klub, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Solárium, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOPizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Vinárna, nachází se přímo v hotelu: ANOKavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 150 metrů)Zahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOLobby bar, nachází se přímo v hotelu: ANOCukrárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Sklípek, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Pivnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Internetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 150 metrů)Snack bar, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)TuristikaRomantickéKongresyPobyty s dětmiBusinessLevné ubytování


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.