Aparthotel Susa


*** Hotel
Ubytování Praha : Aparthotel Susa

Aparthotel Susa v Praze je velice příjemný a pohodlný s přátelskou atmosférou a kvalitními službami. Svou polohou je Aparthotel Susa v Praze v klidné čtvrti Královské Vinohrady jen několik málo minut od centra města je přímo ideální pro objevování pražských historických zajímavostí a nočního života. Čtvrť má skvělý výběr kaváren, barů a restaurací různých kuchyní.

Aparthotel Susa v Praze ubytování
Aparthotel Susa v Praze nabízí ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích nebo dokonce v rodinných pětilůžkových pokojích. Všechny ubytovací kapacity aparthotelu Susa v Praze disponují koupelnou se sprchovým koutem či vanou, sociálním zařízením, televizorem se satelitním příjmem, telefonem, setem na vaření kávy a čaje, kuchyňkou, lednicí, pracovním stolem a posezením. Domácí mazlíčci jsou v hotelu vítáni.

Aparthotel Susa ubytování v Praze služby
Všichni ubytovaní Aparthotelu Susa v Praze mohou využívat služeb nepřetržité recepce, safe boxu, počítače v lobby baru, poskytování turistických informací, zajišťování výletů po Praze a okolí, rezervace restaurací, výletních lodí či vstupenek do divadel a kin.

Ubytování v Praze aparthotel Susa gastronomie
V Aparthotelu Susa v Praze můžete příjemně posedět a vychutnat si vynikající alkoholické i nealkoholické nápoje či kávu. Na dobré jídlo a pití si mohou návštěvníci zajít do některé z řady restaurací v centru Prahy, kde se aparthotel Susa v Praze nachází.

Ubytování Susa Aparthotel v Praze okolí
Aparthotel Susa v Praze je situován v Praze na Královských Vinohradech, odkud je to jen pár minut pěšky do historického jádra města. V dosahu je stanice autobusu i metra. Turisty jistě potěší blízkost řady památek, jako je Pražský hrad, Karlův most nebo Orloj. Za návštěvu stojí i Muzeum voskových figurín nebo Národní muzeum.
V centru Prahy jsou ideální podmínky i zábavě, a to nejen přes den, ale i v noci. Poblíž je možné zajít na diskotéku, do baru i do klubů.Jana Masaryka 219/49
Praha
12000
Praha, Hl.m.Praha
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)

, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)

, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 20000 metrů)

, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 40 metrů)
TV místnostInformační službaVýtahPraní prádla, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Bezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANOPokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: NE (cena 10,00)Internet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiRecepce 24 hodinRezervace letenekPrůvodce, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Zajištění kulturních a sportovních akcíHotelový transport, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)TaxiÚschovna jízdních kolSekretářské služby, je poskytováno zdarma: ANOSměnárna, nachází se přímo v hotelu: ANOInternetový koutek, je poskytováno zdarma: ANOSauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 800 metrů)Noční klub, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 800 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Solárium, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 800 metrů)Kasíno, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 30 metrů)Bar, nachází se přímo v hotelu: ANOPizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Vinárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOLobby bar, nachází se přímo v hotelu: ANOPivnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 30 metrů)


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.