La Fenice Residence


*** Hotel
Ubytování Praha : La Fenice Residence

Residence La Fenice se nachází v rezidenční čtvrti Vinohrady na Praze 2 blízko stanice metra Jiřího z Poděbrad a tramvajové zastávky. Residence La Fenice nabízí 37 prostorných, moderních a dobře vybavených apartmánů. K vybavení patří restaurace, která nabízí tradiční italskou kuchyni.

Apartmány v rezidenci La Fenice mají dobře vybavený kuchyňský kout a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Všechny apatrmány mají jeden nebo dva pokoje, salónek a jednu či dvě koupelny vybaveny buď sprchou nebo vanou. Některé mají balkon. Všechny pokoje mají trezor a vysoušeč vlasů. Úplné centrum města je dosažitelné pěšky.

Vinohradská 83
Praha
12000
Praha, Hl.m.Praha
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Konferenční/společenská místnostInformační službaVýtahBezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Pokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 10,00)KlimatizaceInternet, je poskytováno zdarma: ANONekuřácké prostředíRecepce 24 hodinZajištění kulturních a sportovních akcíHotelový transport, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Sekretářské služby, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Směnárna, nachází se přímo v hotelu: ANORestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOPizzerie, nachází se přímo v hotelu: ANOTuristikaRomantickéPobyty s dětmiBusinessLevné ubytování


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.