HOTEL ORION


*** Hotel
Ubytování Praha : HOTEL ORION

Hotel Orion se nachází ve velmi klidné, krásné a prestižní čtvrti Prahy v Královských Vinohradech. Všech 26 prostorných a moderně vybavených pokojů a apartmánů, pravá finská sauna a nadstandardní služby hotelu Orion v Praze čekají na vaši návštěvu.

V Praze Hotel Orion Praha  ubytování :
Hotel Orion v Praze disponuje 26 apartmány z toho je 13 dvoulůžkových pokojů maximálně pro 2 osoby a 11 apartmánů maximálně pro 4 osoby - členěných na ložnice, obývací pokoj, kuchyně, koupelna. 2x rodinné apartmány - dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyně, koupelna - maximálně pro 6 osob. Nadstandardní apartmán # 64 s velkou terasou a úžasným výhledem na Prahu. Všechny pokoje a apartmány hotelu Orion v Praze jsou vybaveny  televizí ze satelitními stanicemi, trezorem, vysoušečem vlasů, toaletními potřebami, přímou telefonní linkou, koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, protipožárním systémem, plně vybavenou kuchyňkou s lednicí a vybavení na přípravu čaje a kávy. K dispozici jsou také pokoje pro nekuřáky a alergiky.

Hotel Orion v Praze ubytování gastronomie:

Hotel Orion v Praze nabízí možnost stravování, v některé z restaurací, které se nacházejí v okolí. A určitě si vyberete tu správnou a pochutnáte si na nějaké té domácí nebo mezinárodní specialitě.

Orion hotel v Praze ubytování  konference :
Hotel Orion v Praze nabízí plně vybavený salónek s kapacitou až 25 míst při školním uspořádání. Místnost je k dispozici od 11:00 hodin každý den a je umístěna v suterénu budovy. Recepční  hotelu Orion v Praze jsou připraveni splnit veškeré Vaše požadavky a spolu s celým týmem pracovníků hotelu Vám zaručí a poskytnou ty nejkvalitnější služby. Konferenční služby -pronájem konferenční techniky, výzdoba a uspořádání konferenční místnosti, zajištění cateringových služeb dle vašeho přání, překladatelské služby.

V Praze Hotel Orion ubytování služby :
Hotel Orion v Praze ubytování nabízí tyto služby:recepce nonstop, internet + WIFI, vybavený konferenční salónek, směnárna, možnost platit platebními  kartami , doplňkový prodej a fax na recepci. Domácí mazlíčci můžou do hotelu Orion v Praze dle domluvy. Praní, sušení a žehlení prádla, finská sauna ….

Ubytování Orion  v Praze hotel okolí:
Z hotelu Orion v Praze je výborná dostupnost do centra Prahy. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny kuchyňkou a lednicí, což umožňuje hostům vlastní přípravu jídla. Rodinné apartmány a střešní apartmán s terasou s nádherným výhledem na panorama Prahy. Internet ZDARMA pro hotelové hosty + WiFi. Originální finská sauna. To vše Vám zpříjemní Váš pobyt v Praze, ať už za účelem dovolené s poznáváním kulturních a historických památek Prahy nebo služební cesty. Vinohrady jsou pojmenovány podle středověkých vinic, které byly na jejich jihozápadních svazích za branami města nad Koňským trhem, dnešním Václavským náměstím. Jménem "Královské Vinohrady" měla být zvěčněna zásluha českého krále Karla IV. o vznik zdejšího vinohradnictví.Americká 9
Praha
12000
Praha, Hl.m.Praha
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Konferenční/společenská místnost, kapacita: 40Informační službaVýtahPraní prádlaBezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANOPokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: ANOBezbariérový přístupParkoviště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)ZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANONekuřácké prostředíRecepce 24 hodinRezervace letenekZajištění kulturních a sportovních akcíHotelový transportTaxiSekretářské službySměnárna, nachází se přímo v hotelu: ANOKadeřnictví, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 10 metrů)Internetový koutek, je poskytováno zdarma: ANOSauna, nachází se přímo v hotelu: ANONoční klub, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 700 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 700 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 700 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Turistika, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANORomantické, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.