HOTEL SIBELIUS


*** Hotel
Ubytování Praha : HOTEL SIBELIUS

Ideálně umístěný hotel Sibelius v Praze leží ve velmi klidné, krásné a prestižní části Královských Vinohrad s výbornou dosažitelností všech částí Prahy. V okolí hotelu Sibelius v Praze se nachází mnoho kaváren, restaurací a obchodů.

Hotel Sibelius v Praze ubytování
Hotel Sibelius v Praze disponuje 12 prostornými a moderně vybavenými apartmány. Každý z apartmánů hotelu Sibelius v Praze má vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, bezplatným připojením k internetu, telefonem, trezorem, vysoušečem vlasů a plně vybavenou kuchyňkou.

Hotel Sibelius ubytování v Praze služby
V hotelu Sibelius v Praze můžete využít non - stop recepci, praní a žehlení prádla, směnárnu, fax a zakoupit si zde drobné občerstvení. Váš osobní automobil můžete bezpečně zaparkovat na hlídaném parkovišti vzdáleném od hotelu přibližně 200 metrů. O kompletní servis se postará cestovní kancelář, která má sídlo ve flathotelu Sibelius. Hotel Sibelius v Praze nabízí hostům výlety a okružní jízdy, vstupenky na představení, letenky, pronájem auta, transfery z letiště a další.

Ubytování Sibelius hotel v Praze gastronomie
Hotel Sibelius v Praze nabízí možnost zajištění snídaní v 50 metrů vzdáleném hotelu Orion. Ve všech apartmánech se nachází vlastní kuchyňka a servis pro přípravu kávy a čaje, který dává hostům možnost přípravy vlastních jídel.

Ubytování v Praze hotel Sibelius okolí
Od hotelu Sibelius v Praze se velice snadno a rychle dostanete do samotného historického centra Prahy, kde naleznete bohaté turistické, nákupní i gastronomické vyžití. Mezi nejatraktivnější místa Prahy patří Pražský hrad, Katedrála sv. Víta, Loreta, Chrám sv. Mikuláše, Karlův most, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Národní muzeum, Petřínská rozhledna, Vyšehrad a Zoologická zahrada.Jana Masaryka 39
Praha
12000
Praha, Hl.m.Praha
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Informační službaVýtahPraní prádla, je poskytováno zdarma: ANOBezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiRecepce 24 hodinRezervace letenekPrůvodce, je poskytováno zdarma: ANOZajištění kulturních a sportovních akcíHotelový transport, je poskytováno zdarma: ANOTaxiSekretářské služby, je poskytováno zdarma: ANOSměnárna, nachází se přímo v hotelu: ANOTuristika, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.