Hotel Trevi


**** Hotel
Ubytování Praha : Hotel Trevi

Hotel Trevi se nachází v centru Prahy a to přímo v klidné ulici Královských Vinohrad. Hotel Trevi ubytování v Praze je vyhlášený svou příjemnou atmosférou a pohodlným ubytováním.


Hotel Trevi ubytování v Praze ubytování:


Hotel Trevi nabízí k ubytování 18 dvoulůžkových pokojů, na které je možno po domluvě přidat přistýlky. Pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, komfortní koupelnou s vanou či sprchou, televizí se satelitním příjmem, telefonem, trezorem a fénem. Hotel si zakládá na spokojenosti klientů a tak jsou všechny pokoje čisté, prostorné a světlé a tak nabízí dokonalou atmosféru pro odpočinek po náročném dni stráveném prohlídkou města.

Ubytování v Praze Hotel Trevi gastronomie:


Ubytování v Praze Hotel Trevi nabízí svým hostům možnost stravování ve vlastní jídelně. Snídaně se podávají formou bohatého bufetu a v ceně ubytování. Hosté také mohou využít služeb mnoha restaurací v okolí, které nabízejí výbornou českou, ale i mezinárodní kuchyni doplněnou o příjemné posezení.

Hotel Trevi ubytování v Praze služby:


Hotel Trevi nabízí možnost parkování za poplatek v okolních hotelech. V hotelu je možné se ubytovat i s domácím mazlíčkem a to zdarma. Zdarma má ubytování v hotelu i vaše dítě do 3 let. Samozřejmostí je internet v recepci a lobby zdarma.

Ubytování v Praze Hotel Trevi okolí:


Ubytování v Praze Hotel Trevi nabízí ve svém okolí mnoho možností jak strávit volný čas. Vyrazit lze po památkách či zajímavostech města jako je Štefánikova hvězdárna na Petříně, Karlův most, Národní divadlo, Staroměstské náměstí, Tančící dům. K příjemným procházkám také patří procházky po nábřeží řeky Vltavy.Uruguayská 540/20
Praha
12000
Praha, Hl.m.Praha
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

TV místnostInformační službaVýtahDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANO,v hoteluNekuřácké prostředíRecepce 24 hodinZajištění kulturních a sportovních akcíTaxiInternetový koutek, je poskytováno zdarma: ANONoční klub, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 700 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 800 metrů)Kasíno, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: ANORestaurace, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Pizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Vinárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Cukrárna, nachází se přímo v hotelu: NESklípek, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 250 metrů)Internetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Snack bar, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.