Hotel Trevi


**** hotel
Accomodation Praha : Hotel Trevi

Hotel Trevi se nachází v centru Prahy a to přímo v klidné ulici Královských Vinohrad. Hotel Trevi ubytování v Praze je vyhlášený svou příjemnou atmosférou a pohodlným ubytováním.


Hotel Trevi ubytování v Praze ubytování:


Hotel Trevi nabízí k ubytování 18 dvoulůžkových pokojů, na které je možno po domluvě přidat přistýlky. Pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, komfortní koupelnou s vanou či sprchou, televizí se satelitním příjmem, telefonem, trezorem a fénem. Hotel si zakládá na spokojenosti klientů a tak jsou všechny pokoje čisté, prostorné a světlé a tak nabízí dokonalou atmosféru pro odpočinek po náročném dni stráveném prohlídkou města.

Ubytování v Praze Hotel Trevi gastronomie:


Ubytování v Praze Hotel Trevi nabízí svým hostům možnost stravování ve vlastní jídelně. Snídaně se podávají formou bohatého bufetu a v ceně ubytování. Hosté také mohou využít služeb mnoha restaurací v okolí, které nabízejí výbornou českou, ale i mezinárodní kuchyni doplněnou o příjemné posezení.

Hotel Trevi ubytování v Praze služby:


Hotel Trevi nabízí možnost parkování za poplatek v okolních hotelech. V hotelu je možné se ubytovat i s domácím mazlíčkem a to zdarma. Zdarma má ubytování v hotelu i vaše dítě do 3 let. Samozřejmostí je internet v recepci a lobby zdarma.

Ubytování v Praze Hotel Trevi okolí:


Ubytování v Praze Hotel Trevi nabízí ve svém okolí mnoho možností jak strávit volný čas. Vyrazit lze po památkách či zajímavostech města jako je Štefánikova hvězdárna na Petříně, Karlův most, Národní divadlo, Staroměstské náměstí, Tančící dům. K příjemným procházkám také patří procházky po nábřeží řeky Vltavy.Uruguayská 540/20
Praha
12000
Praha, Hl.m.Praha
Display in the map

arrivals: , departures:

Services offered

tv roominformation serviceelevatorpets, free of charge: YESinternet access, free of charge: YES,in the hotelnon-smoking area24 hours reception deskculture and sporting action arrangementtaxiinternet room, free of charge: YESnight club, directly in hotel: NO (distance 700 meters)disco, directly in hotel: NO (distance 200 meters)cinema, directly in hotel: NO (distance 1500 meters)theatre, directly in hotel: NO (distance 800 meters)casino, directly in hotel: NO (distance 500 meters)massage, directly in hotel: YESrestaurant, directly in hotel: NO (distance 200 meters)pizzeria, directly in hotel: NO (distance 100 meters)wineroom, directly in hotel: NO (distance 300 meters)coffee-lounge, directly in hotel: NO (distance 300 meters)sweetshop, directly in hotel: NOwine cellar, directly in hotel: NO (distance 250 meters)internet coffee, directly in hotel: NO (distance 400 meters)snack bar, directly in hotel: NO (distance 400 meters)


The information is adapted from trustworthy source and updated directly by the hotel. Booking is available directly from this website.