King Charles Boutique Residence


**** Ostatní
Ubytování Praha : King Charles Boutique Residence

Budova čtyřhvězdičkové King Charles Boutique Residence v Praze pochází z roku 1913 a i přes nedávnou rekonstrukci si dokázala zachovat svou prvorepublikovou atmosféru. V těsné blízkosti hotelu King Charles Boutique Residence v Praze naleznete starodávné hradby Vyšehradu, slavný hřbitov Slavín a stanici metra Vyšehrad, ze které se během pár minut dostanete do samotného historického centra Prahy.

Hotel King Charles Boutique Residence v Praze ubytování
V hotelu King Charles Boutique Residence v Praze se můžete ubytovat ve 33 stylových jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích vybavených starodávným nábytkem z mahagonového dřeva a rozdělených do kategorií Standard, Superior a Honeymoon. Všechny pokoje King Charles Boutique Residence hotelu v Praze jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, bezdrátovým připojením k internetu, klimatizací, minibarem a bezpečnostní schránkou.

Hotel King Charles Boutique Residence ubytování v Praze gastronomie
V ceně ubytování King Charles Boutique Residence v Praze je zahrnuta snídaně podávaná formou teplého bufetu. V okolí hotelu se pak nachází celá řada kvalitních restaurací s nabídkou české i mezinárodní kuchyně, typických českých hospod i kaváren a barů.

Ubytování v Praze hotel King Charles Boutique Residence služby
Mezi služby poskytované hotelem King Charles Boutique Residence v Praze dále patří objednání taxi služby, nonstop recepce, zapůjčení žehličky a žehlícího prkna, prodej jízdenek na MHD, okružních jízd a poskytnutí mapy města zdarma.

Ubytování King Charles Boutique Residence hotel v Praze okolí
V Praze by jste neměli vynechat návštěvu Pražského hradu, Katedrály sv. Víta, Lorety, Chrámu sv. Mikuláše, Karlova mostu, Národního divadla, Staroměstského náměstí, Orloje, Týnského chrámu a Václavského náměstí s Národním muzeem.

Tipy na výlet
Pražský hrad je největším klenotem hlavního města i celé České republiky. Pražský hrad je národní kulturní památkou a tradičně patří k našim nejnavštěvovanějším památkám. Pražský hrad tvoří rozsáhlý komplex palácových, církevních, úředních, obytných i obranných staveb různých slohů, soustředěných kolem tří nádvoří a Jiřské ulice. K nejcennějším stavbám patří především Starý královský palác. Většina místností v paláci pochází z období vrcholné či pozdní gotiky, dnešní vzhled však získala převážně při renesanční přestavbě po požáru v roce 1541.Neklanova 148/34
Praha
12000
Praha, Hl.m.Praha
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby


Informační službaVýtahBezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANOPokojová službaKlimatizaceParkoviště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů),hlídanéInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíRecepce 24 hodinHotelový transportTaxiLobby bar, nachází se přímo v hotelu: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.