Residence 45


*** Dependance hotel
Ubytování Praha : Residence 45

Hotel Residence 45 se nachází v Praze v historickém centru města na Královských Vinohradech. Hotel Rezidence 45 v Praze nabízí hostům pohodlné a komfortní ubytování.

 
Hotel Residence 45 v Praze ubytování:
Hotel Residence 45 v Praze nabízí ubytování v sedmi pokojích. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchou, WC, centrální klimatizací, televizí se satelitním přijímačem, lednicí, trezorem a koncovku pro připojení k internetu. Pokoje jsou nekuřácké.

Ubytování v Praze hotel Residence 45 gastronomie:

Hotel Residence 45 v Praze nabízí stravování vlastní, které si můžete připravit v zařízené kuchyňce. Nebo si můžete zajít do některé ulice v okolí a pochutnat si na nějaké domácí či mezinárodní specialitě. Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování a podává se v hotelu Claris formou bufetu denně od 8 do 10 hodin.

Hotel Residence 45 v Praze ubytování služby:
Hotel Residence 45 v Praze nabízí tyto služby: na chodbě je hostům k dispozici společný kuchyňský koutek s varnou konvicí a nádobím na přípravu kávy a čaje. Recepci pro hotelové hosty zajišťuje hotel Claris na adrese Slezská 26, Praha 2, asi 150 metrů od hotelu Residence 45. Recepce hotelu Claris dále zajišťuje prodej okružních jízd a výletů, zajištění transportu na nebo z letiště, nutno objednat předem.

Ubytování v Praze hotel Residence 45 okolí:
Hotel Residence 45 v Praze nabízí  navštívit v okolí Vinohradské divadlo, Národní dům na Vinohradech,  Kostel svaté Ludmily, Náměstí Míru , Václavské Náměstí, Státní Opera, Národní Muzeum, Národní divadlo, Staroměstské náměstí, Pražský hrad a spoustu dalších kulturních a historických památek můžete navštívit v okolí hotelu Residence 45 v Praze.Římská 45
Praha
12000
Praha, Hl.m.Praha
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Informační službaVýtahBezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANODomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: ANOKlimatizaceParkoviště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 150 metrů), je poskytováno zdarma: NE (cena 350,00)Internet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíRecepce 24 hodinZajištění kulturních a sportovních akcíTaxiÚschovna jízdních kolInternetový koutek, je poskytováno zdarma: ANONoční klub, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: ANODivadlo, nachází se přímo v hotelu: ANOMasáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Pizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Vinárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Zahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOPivnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Internetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)TuristikaRomantickéKongresyPobyty s dětmiBusinessLevné ubytování


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.