Residence 45


*** Dependance hotel
Accomodation Praha : Residence 45

Hotel Residence 45 se nachází v Praze v historickém centru města na Královských Vinohradech. Hotel Rezidence 45 v Praze nabízí hostům pohodlné a komfortní ubytování.

 
Hotel Residence 45 v Praze ubytování:
Hotel Residence 45 v Praze nabízí ubytování v sedmi pokojích. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchou, WC, centrální klimatizací, televizí se satelitním přijímačem, lednicí, trezorem a koncovku pro připojení k internetu. Pokoje jsou nekuřácké.

Ubytování v Praze hotel Residence 45 gastronomie:

Hotel Residence 45 v Praze nabízí stravování vlastní, které si můžete připravit v zařízené kuchyňce. Nebo si můžete zajít do některé ulice v okolí a pochutnat si na nějaké domácí či mezinárodní specialitě. Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování a podává se v hotelu Claris formou bufetu denně od 8 do 10 hodin.

Hotel Residence 45 v Praze ubytování služby:
Hotel Residence 45 v Praze nabízí tyto služby: na chodbě je hostům k dispozici společný kuchyňský koutek s varnou konvicí a nádobím na přípravu kávy a čaje. Recepci pro hotelové hosty zajišťuje hotel Claris na adrese Slezská 26, Praha 2, asi 150 metrů od hotelu Residence 45. Recepce hotelu Claris dále zajišťuje prodej okružních jízd a výletů, zajištění transportu na nebo z letiště, nutno objednat předem.

Ubytování v Praze hotel Residence 45 okolí:
Hotel Residence 45 v Praze nabízí  navštívit v okolí Vinohradské divadlo, Národní dům na Vinohradech,  Kostel svaté Ludmily, Náměstí Míru , Václavské Náměstí, Státní Opera, Národní Muzeum, Národní divadlo, Staroměstské náměstí, Pražský hrad a spoustu dalších kulturních a historických památek můžete navštívit v okolí hotelu Residence 45 v Praze.Římská 45
Praha
12000
Praha, Hl.m.Praha
Display in the map

arrivals: , departures:

Services offered

information serviceelevatordeposit box, free of charge: YESpets, free of charge: YESair conditioningparking place, directly in hotel: NO (distance 150 meters), free of charge: NO (price $3,500,000.00)internet access, free of charge: YES,in the roomnon-smoking area24 hours reception deskculture and sporting action arrangementtaxibicycle storeinternet room, free of charge: YESnight club, directly in hotel: NO (distance 100 meters)disco, directly in hotel: YEStheatre, directly in hotel: YESmassage, directly in hotel: NO (distance 100 meters)restaurant, directly in hotel: YESbar, directly in hotel: NO (distance 100 meters)pizzeria, directly in hotel: NO (distance 100 meters)wineroom, directly in hotel: NO (distance 100 meters)coffee-lounge, directly in hotel: NO (distance 100 meters)garden-restaurant, directly in hotel: YESalehouse, directly in hotel: NO (distance 100 meters)internet coffee, directly in hotel: NO (distance 100 meters)hikingromanticcongressesaccomodation with childrenbusinesscheap accomodation


The information is adapted from trustworthy source and updated directly by the hotel. Booking is available directly from this website.